top of page

Veľké alebo malé, všetky videá potrebujú byť zostrihané a upravené, aby ste vytiahli čo najviac z vašich záberov.

Náš skúsený Elevate tím zostrihá natočené zábery, pridá licencovanú hudbu, grafiku a dofarbí (colorgrading) finálne dielo, ktoré prináša skutočný zmysel.

 

Vynakladáme veľa času, aby sme pochopili vašu značku, účel videa a komunitu, ktorú sa videom snažíte osloviť. 

PRINESIEME NOVÚ PERSPEKTÍVU

VAŠÍM PROJEKTOM

Letecké filmovanie

Letecké filmovanie drónom umožní zachytiť profesionálne, stabilizované zábery z unikátneho uhla vo FullHD alebo 4K kvalite. Od cinematických preletov až po blízke a rýchle sledovacie zábery.

Vďaka najmodernejším technológiám dokážeme lietať aj v interiéri. Lietanie v interiéri je náročnejšie a vyžaduje si veľa skúseností. Náš tím vám bez problémov nafilmuje interiér s profesionálnym výsledkom. Náš drónoperátor lietal v nespočetnom množstve interiérov od fabrík, kostolov, divadiel, obchodov, klubov, hangárov a skladov.

S drónom vieme lietať až 500m od pilota, blízko prekážok a objektov, pri sledovani objektov dokážeme lietať rýchlosťou až 50km/h. Lietame aj nad vodou a vo vetre do 35km/h.

Túto službu ponúkame filmovým spoločnostiam, developerom, architektom a firmám, ktoré chcú letecké zábery na obohatenie videoprojektov a kampaní.

Video v 4K rozlíšení

3840x2160 - 50fps @100Mbps

alebo FullHD

1920x1080 - 120fps @100Mbps

Fotografie vo formáte DNG - 20Mpx

5472x3078

Super stabilizované zábery. 3-axis gimbalom

Živý HD prenos obrazu počas letu na zem

Výdrž batérie až 25 minút

foto

Letecké fotografovanie

Fotografovanie drónom umožni zachytiť fotky z nových uhlov a perspektívy, ktoré nedokážete odfotiť tradičnými fotoaparátmi.

Naše špičkové technológie umožnia umiestniť fotoaparát vysoko na oblohu a zachytiť úžasné zábery krajiny a úplne zmeniť perspektívu. Máme mnohoročné skúsenosti s leteckou fotografiou a bezkonkurenčný zmysel pre detaily. Tím Elevate neúnavne pracuje, aby sme vám zaručili, že dostanete letecké zábery, ktoré budú vyhovovať vašim požiadavkám.

S drónom vieme lietať až 500m od pilota, blízko prekážok a objektov, pri sledovaní objektov dokážeme lietať rýchlosťou až 50km/h. Lietame aj nad vodou a vo vetre do 35km/h.

Túto službu ponúkame majiteľom pozemkov, nehnuteľností, architektov a developerom na zachytenie priebehu stavieb.

Londýn - letecký záber
Záhrady - pohľad z hora
Solárna farma UK
Reading - mesto foto
Dom na predaj
Jachty
Developer - foto dron
Londyn - dron zaber

Video postprodukcia

post

Prečo 4K?

Ak nafilmujeme video v 4K kvalite a skonvertujeme do nižšieho FullHD tak obraz bude omnoho detailnejší a ostrejší. 4-násobné rozlíšenie umožňuje robiť výrezy, zoom a iné korekcie bez straty kvality.

Vkladanie grafiky a animácie

Colorgrading

Surová RAW fotka

Fotka upravená v postprodukcii

Zaujali sme vás?

bottom of page